mediniai žaislai

Šiandien žaislai nebėra tik pramogos. Jie yra daug labiau naudojami smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimui, vaidmenų rolėms, vaizduotei, kūrybiškumui lavinti. Dažnai žaislų dėka jie žaismingai skatina jų vystymąsi. Lengvai valdomi varžtai ir veržlės yra svarbi Deluxe serijos produktų dalis ir paskatins mažuosius meistrus siekti didelių laimėjimų. Vaikai mėgsta būti kūrybingi ir lavinti savo idėjas. Lavinti kūrybą pagal savo idėjas lemia vaikų vaizduotės galios ugdymą. Nesvarbu, ar kartu su mama, ar tėčiu, ar broliais ar seserimis, ar vieni, dirbtuvių žaislai yra puiki kūrybinė pramoga visus metus.

Kalti, pjauti, įsukti – visai kaip suaugę žmonės!
„Pasidaryk pats“ šiuo metu yra labai madinga! Deluxe serija palieka puikų įspūdį patraukliu produktų deriniu ir fantastišku kainos ir kokybės santykiu. Darbastaliai, įrankių dėžės, įrankių diržai ir kt. Puikiai papildo vienas kitą ir suteikia ilgalaikę, aplinkai draugišką pramogą tiek mergaitėms, tiek berniukams dėl kokybiškų ir ilgalaikių medžiagų. Pavyzdžiui, vaikai taip pat gali dalyvauti surenkant darbastalį, kuris suteiks fantazijos įvairiems darbams. Įrankių dėžėje yra tokie įrankiai kaip staliaus oblius su gulsčiuku, patogūs žaisliniai atsuktuvai, plaktukas ir daug visokių įrankių, kurių gali prisireikti tikram meistrui. Įrankių rinkinys suteikia vaikų dirbtuvėms puikių kūrybinių įdėjų. Naudodami šį unikalų įrankių komplektą, jaunieji meistrai gali kūrybiškai leisti laiką ir sukurti savo unikalius darbus. Tvirti, natūralios medienos žaislai suteiks ilgalaikių linksmybių ir lydės vaikus daugelį metų. Mėgstami mediniai žaislai dažnai perduodami iš kartos į kartą.

Su mini įrankių dėžute Deluxe smagu persikelti į dirbtuves!
Deluxe produktų grupė daro puikų įspūdį naudodama realistiškai atrodančius žaislinius darbastalius ir vaikams pritaikytus įrankius, sukurtus patiems mažiausiems. Aplinką tausojančios ir ilgalaikės linksmybės kūrybingiems berniukams ir net mergaitėms nuo 3 metų!

mediniai žaislai