Atsisveikink su sauskelnėmis – rinkis draugišką puoduką!

Švaros mokymas – maža revoliucija vaiko ir tėvų gyvenime. Iš pradžių gali nutikti mažų ir didelių nesklandumų, tačiau nepasiduokite. Spalvingas puodukas tikrai palengvins mokymąsi.

Vaikiškas naktipuodis

Dauguma tėvų negali sulaukti šios akimirkos, kai vaikas atsisakys sauskelnių. Tačiau jų atsisakymo momentą nuspręs vaikas. Jis turi būti pakankamai subrendęs, kad galėtų valdyti savo šlapimo pūslę (pasireiškia maždaug 18 mėnesių amžiaus). Vieniems vaikams lengviau mokytis, kitiems kyla problemų dėl perėjimo į naują savarankiškumo etapą. Kartais jie maištauja. Neturėtumėte spausti savo mažylio, barti jo ar gėdinti. Prieš pradėdami švaros mokymą, pirmiausia stebėkite savo vaiką. Tai, kad jau gali padaryti kaimynų sūnus ar draugo dukra, nėra lemiamas veiksnys. Atkreipkite dėmesį į tai, ar jūsų kūdikis reguliariai šlapinasi, ar tuštindamasis slepiasi ir tupi. Taip pat palaukite ramios akimirkos. Pavyzdžiui, jei po vaiko priežiūros atostogų grįžote į darbą, vaikas pradeda eiti į darželį, kraustotės – geriau atidėkite pratinimą ant naktipuodžio. Nepamirškite, kad puodukas turi būti vonios kambaryje ir turėtų būti praktinis! Gali atsitikti taip, kad pratinimas išgąsdina mažylį arba atitraukia jo dėmesį ir suvilioja žaisti. Draugiškos formos ir spalvos estetiškas puodukas gali paskatinti ant jo ramiai sėdėti. Žinodami savo vaiko poreikius, suprasite kas jį domina. O tuo tarpu mes atrinkome 10 praktiškų ir linksmų naktipuodžių, kurie tikrai sudomins Jūsų vaiką ir pratinimąsi reikalus atlikti ant naktipuodžio, pavers įdomiu ir linksmu užsiėmimu!

1. Vaikiškas naktipuodis 3in1

Vaikiškas naktipuodis 3in1

Vaikiškas naktipuodis 3in1 – patogus ir modernus tualetas Jūsų vaikui. Patiems mažiausiems pasitarnaus kaip pirmasis naktipuodis. Vaikui šiek tiek ūgtelėjus, pasitarnaus kaip klozeto sėdynė ir vaikiška platforma, kad vaikas lengviau ir patogiau galėtų pasiekti klozetą. Neslystanti, bet šilta liesti sųdynė užtikrins saugumą ir komfortą jūsų vaikui.

Naktipuodis taip pat turi praktišką tualetinio popieriaus laikiklį ir skyrių tualetinėms servetėlėms.

2. Vaikiškas naktipuodis su tualetinio popieriaus laikikliu

Vaikiškas naktipuodis

Vaikiškas naktipuodis su tualetinio popieriaus laikikliu auga kartu su vaiku! Jis pagamintas iš modulių, dėl kurių viršutinė dalis taip pat veikia kaip tualeto sėdynė. Dėl nuimamų elementų labai lengva palaikyti švarą. Estetinis apdirbimas ir akį džiuginanti išvaizda puikiai papildo vaikų kambarį. Apačioje yra jutikliai, kurie užtikrina, kad panaudojus puoduką vaikas būtų apdovanotas linksma melodija.

3. Vaikiškas pisuaras Žirafa

vaikiškas pisuaras žirafa

Vaikiškas pisuaras Žirafa linksmas, praktiškas pisuaras kiekvienam mažam berniukui. Jis skatina naudotis tualetu ir moko savarankiškumo nuo mažens. Paprastas, daugiafunkcinis montavimo būdas: galima pakabinti ant sienos arba naudoti tiesiai ant grindų. Prisitaiko prie berniuko ūgio, tinka vaikams nuo 1 iki 5 metų.

4. Kelioninis naktipuodis

Kelioninis naktipuodis

Kelioninis naktipuodis lengvas, nepralaidus, patogus nešioti, nereikalauja papildomų įdėklų. Be to, jo dizainas pradžiugins ir mažiausius vartotojus.

5. Vaikiškas naktipuodis su ausytėmis

Vaikiškas naktipuodis

Vaikiškas naktipuodis yra puikus pasiūlymas išmokti naudotis tualetu. Puodukas palaikys vaiko savarankiškumą higienos klausimais. Juokingas, savitas ir spalvingas stilius džiugins vaiką juo naudojantis.

6. Vaikiškas naktipuodis su vandens nuleidimo garsu

Vaikiškas naktipuodis

Vaikiškas naktipuodis su vandens nuleidimo garsu – patogus ir modernus tualetas Jūsų vaikui. Naktipuodis turi vandens nuleidimo garsą, kuris imituoja tikrą tualetą. Modernus dizainas ir madingos spalvos paskatins kiekvieną vaiką naudotis tualetu!

7. Sulankstomas kelioninis naktipuodis su vienkartiniais įdėklais

Sulankstomas kelioninis naktipuodis

Sulankstomas kelioninis naktipuodis su vienkartiniais, skystį ir kvapus sugeriančiais, įdėklais, gali būti naudojamas kaip higieninis kelioninis puodukas. Išskleidus kojas plokščiai, jis virsta saugia klozeto perdanga.

8. Vaikiškas naktipuodis Banginis

vaikiškas naktipuodis

Vaikiškas naktipuodis – kompaktiška forma ir lengva konstrukcija leidžia tėvams lengvai transportuoti puoduką, o vaikas nešiojamu tualetu galės naudotis ne tik namuose, bet ir kelionės metu

9. Vaikiškas naktipuodis

Vaikiškas naktipuodis

Vaikiškas naktipuodis patogus ir modernus su minkšta ir nuimama sėdyne. Moderni išvaizda ir madingos spalvos puikiai įsilies į šiuolaikinį interjerą. Minkšta, neslidi, bet maloni ir šilta liesti kėdutė užtikrins saugumą vaiko odai.

10. Vaikiškas naktipuodis Viščiukas

Vaikiškas naktipuodis Viščiukas

Vaikiškas naktipuodis Viščiukas patiems mažiausiems! Dėl šio unikalaus gaminio išmokimas naudotis puoduku bus puiki pramoga jūsų vaikui!