Apie mus

Jūsų vaikas yra unikalus ir jo žaislai taip pat turėtų būti

Štai kodėl mūsų internetinėje žaislų parduotuvėje DonDino.lt rasite kokybiškų medinių žaislų, su kuriais žaidžiant lavinama smulkioji motorika, mokomasi pažinti pasaulį ir puikiai leisti laiką.

Įrodyta, kad mediniai žaislai yra labai naudingi vaiko vystymuisi. Lavinamieji mediniai žaislai vaikams padės jam augti ir tobulėti. Mediniai žaislai jūsų mažyliui daug naudingesni nei įprastiniai. Dėl savo svorio, jūsų vaikas galės į juos tvirčiau įsikibti.
Dauguma jų lavina smulkiąją motoriką ir jutimo stimuliaciją, nes mediena yra maloni ir, atsižvelgiant į tai, kaip ji apdorojama, suteikia mažajam skirtingus pojūčius. Lavinamieji mediniai žaislai skatina vaiko vaizduotę, socialinius įgudžius.
Todėl gali pasitarnauti jaunesniems broliams ar sesėms, ar net perduodami iš vienos kartos į kitą.
geriau nei kitų rūšių žaislai, pritaikomi skirtingiems vaiko augimo etapams ir idealiai tinka kokybiškai praleisti laiką su šeima. Kas gali būti geriau nei saulėtą popietę visai šeimai sužaisti smagią golfo ar kroketo partiją. Tokios linksmybės leis Jūsų vaikui džiaugtis gamta, susieti gamtos pasaulį su kasdieniu gyvenimu, suprantant, kaip svarbu rūpintis ir gerbti mūsų aplinką.
Čia rasite geriausius mokomuosius žaislus, tokius kaip mediniai virtuvės atributai, meistravimo įrankiai ir daug daugiau, kad jūsų vaikas puikiai leistų laiką.
Mūsų internetinė parduotuvė leidžia jums pasiūlyti didelę edukacinių žaislų kolekciją. Žaislai kūdikiams, medinės dėlionės, lėlių vežimėliai, stalo ar lauko žaidimai ir daug daugiau įvairių žaislų mūsų internetinėje parduotuvėje DonDino.lt
X